ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

11.07.2018

Асоціація «УФТ» надала пропозиції до проекту змін до Положення щодо пруденційних нормативів професійної діяльності на фондовому ринку та вимог до системи управління ризиками

Шановні члени Асоціації "УФТ"!

Асоціація «УФТ», опрацювавши проект рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – НКЦПФР) «Про внесення змін до Положення щодо пруденційних нормативів професійної діяльності на фондовому ринку та вимог до системи управління ризиками», що був оприлюднений на сайті НКЦПФР (дата оприлюднення – 25.06.2018 р.), надала свої пропозиції та зауваження до нього.

НКЦПФР пропонує зобов’язати професійних учасників подавати до НКЦПФР копію звіту аудитора щодо підтвердження прибутку поточного року у паперовому вигляді у строки, передбачені для подання інформації про результати та дані щодо розрахунку пруденційних нормативів до НКЦПФР.

На думку Асоціації «УФТ» цими змінами НКЦПФР ускладнює паперовий документообіг між регулятором та учасниками ринку (при анонсі Голови НКЦПФР про повний перехід на електронний документообіг з учасниками ринку), збільшуючи навантаження та посилюючи тим самим тиск на професійних учасників. Розуміючи, що дії НКЦПФР направлені виключно на контроль за достовірністю інформації, що надається учасниками ринку, Асоціація «УФТ» пропонує НКЦПФР розглянути альтернативу паперовій формі надання аудиторського звіту. Паперову ж форму Асоціація «УФТ» пропонує залишити на випадок питань з боку НКЦПФР та надсилати її виключно на письмовий запит уповноваженої особи НКЦПФР.

 Ознайомитись з повним текстом пропозицій Асоціації «УФТ»

З повагою,
Асоціація «УФТ».